Tuesday, January 29, 2008

VIP-trend Tartus! Zane Fishele ja Natalja Sadikova BY INVITATION ONLY 21.detsember 2007Reedel, 21. detsembril kell 18:00 toimus Y galeriis muulastest noorte kunstnike Natalja Sadikova ja Zane Fishele üheõhtuse näituse avamine «By invitation only», mille raames esmaesitletavat teost on antud võimalus näha valitud seltskonnal, kes oskavad autoreid ja nende loomingut vääriliselt hinnata.

Sissepääs ainult kutse või pileti alusel.
Pileti hind 2000 krooni.
Riietus pidulik.

Natalja Sadikova ja Zane Fišele VIP-performance on sündinud koostöös sügisel alustanud Kalev Vapperi pedagoogilise
kunstiprojektiga „Vapper Kalev õpetab koolis", mille tulem eksponeerub 22. jaanuarist kuni 9. veebruarini Y galeriis samanimelise näituse raames.


Ootusärevuses...

üks väljapeetuma etiketiga üritusi Y galeriis

jagati valu ja pisaraid, mis selle näituseprojektiga olid kaasnenud

õnnitleti ja oldi tänulikud...isegi mina sain lilled :)eriti rõõmustab Kalev Vapper tulemuse üle, Zane ja Natalja olid tema juhendatava kursuse üliõpilased

ja isegi Kalev sai Vallo Kalamehelt kuuseoksa. Vallo oli Kalevi töö üle TKK fotoosakonnas väga uhke.Maria Rõhu vaatab aknast - tema ei olnud kutsutute listis.. Aga aknast lubati vaadata. Aknast vaatamine polnud reglementeeritud.ja siis presenteeriti seda, mille pärast kokku oldi tuldud

ja see läks inimestele korda....ning pakkus kõneainet..ja kunstiüliõpilased olid rahul, et nendega rahul oldi.Õhtu tähed lambivalguses.


Pildistasid Juulia ja

No comments: